tanberklogoSigorta, düşük maliyetlere katlanarak maddi kıymetlerinizi garanti altına almanın, modern finans ilkeleri kapsamında çözüme kavuşturulduğu bir sistemdir.

Batı ülkelerinde yoğun biçimde kullanılan yöntem, ülkemizde de son yıllarda alışkanlık haline gelmiş, özellikle ticari işletmelerin Tesis ve ürünlerini güvence altına almak için yoğun biçimde kullandıkları bir işletmecilik enstrümanı haline gelmiştir.

Hakkımızda;

Tanberk Sigorta Aracılık Hizmetleri 17.04.2015 tarihinde iki ortak

olarak kurulmuş, ve 01.08.2015 tarihinde Cihan Tanberk tüm haklarıyla devir almış ve TANBERK GRUP bünyesine katmıştır. 1986 Ayvalık doğumlu olan kurucumuz Cihan TANBERK ticaret hayatına TANBERK GRUP da küçük yaşlarda başlamıştır, ve Grubun kurumsal kimliğini kazanmasın da gelişip büyümesinde önemli katkılar sağlamıştır.

Evli ve 1 çocuk sahibidir. TANBERK GRUP işlev gösterdiği tüm sektörlerde ilkelerini belirleyen, sorumluluklarını tam anlamıyla yerine getirme anlayışından ödün vermeden, ve her şeyden önce müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibini sürdüren 30 yıllık ticari tecrübeyle yoluna devam etmektedir…

Misyon; Ülkemizi başarıya taşıyacak her bireysel ve ticari planın içinde yer alarak katkıda bulunmak…

Vizyon: Tanberk Grup ile iş yapan herkese, ihtiyaçları anlamaya, doğru çözümler üretmeye ve memnuniyete dayalı, mutlaka başarmayı hedefleyen yaşam boyu sürecek bir birliktelik kurmak.

ACENTELİKLERİMİZ:

nfr   dga

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Sigorta aracılık hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için hemen bize ulaşın…

ŞİRKET SAHİBİ: CİHAN TANBERK

ADRES: Türkcedit mah. Ecz. Muammer kaya cad. no:22/a Kınık İzmir
TELEFON: 0232 687 2220
FAKS: 0232 6872230
CEP: 0532 136 9874
E-POSTA: sigorta@tanberk.com.tr
E-POSTA 2 : cihan@tanberk.com.tr

Sigorta Maliyet Değil, güvencedir

Sigorta, çoğu zaman maliyet olarak algılansa da, aslında karşılayacağı kıymet
dikkate alındığında bahsi söz konusu olmayacak rakamlar olduğu görülecektir. Milyonlu rakamlarla sigorta edilen kıymetlerin poliçe bedellerinin binli rakamlarda oluşu aslında bunun ne kadar küçük bir maliyet olduğunu ortaya koymaktadır. Ayrıca Vergi Usul Kanunu kapsamında sigorta maliyetleri gider olarak gösterilebilir. İşletmenizin ve ticari yaşantınızın %100 güvence altında olmasını istemez misiniz?

Her tehlikeye karşı koruma

Yalnızca ticari işletmelerin değil, Konutların, Otomobillerin, Tarımsal Faaliyetlerin, Tarım Makinelerinin, hatta canlı hayvanların dahi sigortalanabildiğini biliyor musunuz?  Üstelik Depremden Korunma Kanunu kapsamında Doğal Afet Sigortası tüm yapılar için zorunludur.  Dask kapsamına girmemiş konutların Elektrik, Su gibi kamu hizmetlerini alabilmeleri mümkün değildir. Benzer şekilde otomobillerinizin trafiğe çıkabilmesi için zorunlu trafik sigortası yaptırması da zorunludur.

Pekiyi evinizi su basmayacağını garanti edebilir misiniz? Oysa sigorta yaptırarak eşyalarınızın maddi değerini garanti edebilirsiniz. Benzer şekilde, yangın, hırsızlık ve Terör ve benzeri pek çok olumsuzluğa karşı tüm maddi kıymetlerinizi sigorta edebilirsiniz. Otomobilleriniz için yaptıracağınız Kasko ile kasıt dışında meydana gelecek tüm hasarlara karşı tedbir almış olur, arabanızı park yasağı olmayan dilediğiniz yere gönül rahatlığıyla park edebilirsiniz.

Hatta maddi mesuliyet sigortaları kapsamında, işletmenize gelen müşterilere ait eşya ve ürünlerin dahi bazı olumsuzluklara karşı sigortalanmasını sağlayabilirsiniz.

Poliçeler ve Fiyatlarımız Hakkında Bilgi Alın!