İletişim

  • Türkcedit Mah. Ecz. Muammer Kaya Cad. No:22/B KINIK – İZMİR
  • +90 232 687 2220
  • gayrimenkul@tanberk.com.tr

İster alıcı, ister satıcı olun, alım satımı yapacağınız doğru mecraya ulaşmak, kanunların öngördüğü biçimde işlemleri gerçekleştirmek alanda uzman değilseniz hayli zordur. Mesela her gün bu işi yapmıyorsanız Tapu Tastik işlemleri nasıl yapılır? Nelere gidilir? Noter Süreci nasıl işler? Gibi sorulara verebileceğiniz cevabınız yoktur. Ayrıca bu süreçte kötü niyetli kişilerle muhatap olma riskiniz de mevcut olduğundan, size bu konuda profesyonel hizmet verecek, süreci hızlandırıp, sizi yormadan güvenli biçimde sonuca ulaştıracak bir kadroya ihtiyacınız vardır. Tanberk Gayrimenkul size Konut, işyeri ve arsa alışverişlerinizde kapsamlı bir hizmet vermektedir. Bütün samimiyetimiz ve profesyonelliğimizle hizmetinizdeyiz.

Emlak Bizim İşimiz:

Gayrimenkul danışmanlığı alanında sahip olduğumuz geniş portföy ve network sayesinde, ihtiyacınız olan emlakı hızlı bir şekilde bulabilir veya gayrimenkulünüzü en 74_emlak__10hızlı biçimde satabilir veya kiralayabiliriz. Gerek online kanallar, gerekse konvansiyonel kanallardaki etkinliğimizle, alıcı ile satıcıyı en hızlı biçimde bir araya getirme kabiliyetine fazlasıyla sahip durumdayız. Her iki tarafın da menfaatlerini kanunlar kapsamında koruyarak, uzlaşmacı bir çizgi üzerinde alım-satım işleminin tamamlanmasını sağlıyoruz. Bizimle yapacağınız sözleşmeden sonra endişe edeceğiniz hiçbir nokta bulunmamaktadır. Zira Gayrimenkul Danışmanlığı kanunlar çerçevesinde yürütülen ve artık lsianssız kişilerin yürütemediği; kamusal denetime tabi bir faaliyettir.

Firmamız uymak durumunda olduğu kanunların yanı sıra, Tanberk Grup ticari ilkeleri kapsamında müşterilerinin hak ve menfaatlerini öncelikle gözetmektedir. Bu kapsamda gayrimenkul işlemlerinizde bizden her kapsamda yardım isteyebilirsiniz. Rutin işlemlerimiz içerisinde yer almayan bir talebiniz olsa dahi, size özel çözümler geliştirebiliriz.

Rahatınız ve Güveniniz için varız

Alıcı ile satıcıyı bir araya getirip, komisyonu aldıktan sonra ilişkiyi koparmak Gayrimenkul Danışmanlığı değildir. Biz işimizi, tarafların birbiri ile hiçbir ilişiği kalmadığı noktaya kadar sürdürüyoruz. İlanın açılmasından, anahtarın teslimine kadar geçen süreç içerisindeki tüm faaliyetlerden sorumluyuz. Gerekli evrakların hazırlanması, süreç içerisinde taraflara rehberlik ve eşlik edilmesi, tarafların birbirlerini doğru anlamalarının sağlanması, gayrimenkulün doğru biçimde tanıtılıp, yanlış anlaşılamaya izin verilmemesi, sonuç olarak tarafların sadece imzalarını atıp, ödemelerini yaparak sorunsuz bir süreç geçirmesi bizim işimizdir. Sizlerin güven içerisinde kolayca bir alım satım gerçekleştirmeniz için var gücümüzle hizmetinizdeyiz.

Her Boyutta Tam Hizmet

İster bir Konut için, ister binlerce dönümlük arsa için olsun, işimizi en hassas biçimde yapıyor ve memnuniyetinizi tesis ediyoruz. İşletme kabiliyetlerimiz herhangi bir boyuttaki gayrimenkul işini gerçekleştirebilecek düzeydedir. Projenin nevi veya boyutu önemli olmaksızın en kapsamlı hizmeti alacaksınız.